کلاس خصوصی کارگاه اموزش فتوشاپ - سه روزه

درخواست کننده کلاس : mina.sadeghi69 (دانش پژوه) | شماره کلاس : 52 | تاریخ ثبت کلاس : 1395/11/25 9:43:20


وضعیت کلاس : این کلاس بازاست.

شماره تماس : شماره موبایل به سامانه اعلام نشده است. لطفا از طریق ارسال پیام از داشبورد با ایشان ارتباط برقرار کنیدبرای ارسال پیام از طریق داشبورد، ابتدا بایستی وارد شوید. در صورتیکه عضو وب سایت نیستید، دکمه ثبت نام را انتخاب کرده و پس از ثبت نام در سایت،سپس به همین صفحه مراجعه کرده و پیام خود را ارسال کنید.


ورود ثبت نام
برای ارسال پیام از طریق داشبورد، ابتدا بایستی وارد شوید. در صورتیکه عضو وب سایت نیستید، دکمه ثبت نام را انتخاب کرده و پس از ثبت نام در سایت،سپس به همین صفحه مراجعه کرده و پیام خود را ارسال کنید.


ورود ثبت ناملیست کسانی که تمایل به شرکت در این کلاس به صورت همگروهی دارند.


هنوز درخواست همگروهی برای شرکت در این کلاس ثبت نشده است.


کلیه پیامهای رد و بدل شده در این کلاس بصورت خصوصی و یا از طریق تماس تلفنی حاصل شده اند.

توضیحات تشکیل کلاس خصوصی کارگاه اموزش فتوشاپ - سه روزه

با سلام در صورتيکه کاملا مبتدي هستيد در فتوشاپ اين کارگاه براتون عاليه. تضمين ميکنم که بعدا از اين سه روز، بتونيد نمونه کارهايي رو که ميفرستم براتون رو کامل اجرا کنيد. بنده مدرک فني حرفه اي فتوشاپ دارم و با توجه به اينکه سايت طراحي ميکنم، کاملا با طراحي قالب هم در فتوشاپ اشنايي دارم. در صورتيکه قصد طراحي سايت داريد، هم اين کارگاه بسيار مفيد خواهد بود. در صورتي که هدفتون کار در اتليه و ويرايش تخصصي عکس هست، بعد از اين کارگاه ميتونيد در کارگاه متوسط- پيشرفته اي که تشکيل خواهم داد شرکت کنيد و مشغول به کار شويد.

شرایط تشکیل کلاس خصوصی کارگاه اموزش فتوشاپ - سه روزه

سطح کلاس : مقدماتي - متوسط | جنسیت افراد شرکت کننده در کلاس : زن | محدودیت تعداد افراد شرکت کننده در کلاس : اعلام نشده است | مدت زمان هر جلسه بر اساس ساعت : 6
کشور موردنظر برای تشکیل کلاس : ایران | استان موردنظر برای تشکیل کلاس : اصفهان | شهر موردنظر برای تشکیل کلاس : اصفهان | محل تشکیل کلاس : اعلام نشده است

هزینه هر جلسه :

60000 تومان بابت هر جلسه


رزومه :

مدرک فني حرفه اي فتوشاپ دانشجوي اي تي و مسلط به طراحي قالب در فتوشاپ مسلط به ويرايش عکس جهت کار در اتليه


مهارت های مربوطه :

کارشناس فتوشاپ(PHOTOSHOP) عکاسی

ما را دنبال کنیدسان تایپ، بزرگترین دارالترجمه تخصصی و دفتر فنی آنلاین کشور

<سان پیپر، بانک مقاله و تحقیق دانشجویی کشور