اسفند ۸, ۱۳۹۵ کلاسیران بزرگترین سایت کلاس خصوصی، تدریس خصوصی، آموزش خصوصی، کلاس، معلم، استاد، معلم خصوصی، دوره آموزشی، جستجوی معلم، یافتن استاد، استخدام معلم، استخدام استاد، آموزش در منزل، آموزش آنلاین

در تکاپوی یافتن کلاس خصوصی و استاد مجرب هستم!

یافتن کلاس خصوصی و استاد مجرب

زمانیکه به دنبال یک معلم یا استاد خصوصی باکیفیت و مجرب هستید،با چالش ها و دغدغه های خاصی روبرو خواهید بود. یافتن کلاس خصوصی و استاد مجرب ، دشواری های زیادی دارد. شاید کلید واژه های نظیر زیر به ذهن شما خطور کند:

کلاس خصوصی، تدریس خصوصی، آموزش خصوصی، کلاس، معلم، استاد، معلم خصوصی، دوره آموزشی، جستجوی معلم، یافتن استاد، استخدام معلم، استخدام استاد، آموزش در منزل، آموزش آنلاین

اما پاسخگویی به همه ی این کلیدواژه ها ، با دشواری هایی همراه خواهد بود. شاید یافتن یک مدرس از طریق معرفی مدارس یا مشاورین امری ساده باشد اما آنچه که مبهم و نامشخص است، تطابق نیازهای آموزشی شما با سبک تدریس و روش کاری مدرس است.

اجازه دهید مثالی بزنیم. شما علاقه مند به ساز گیتار  و در جستجوی مدرسی با کیفیت، باتجربه با حق الزحمه مناسب هستید. اگر سری به آموزشگاه های موسیقی بزنیم، خواهیم دید که اکثر کلاس های تک نفره زمانی حدود ۲۰ دقیقه تا نیم ساعت را به هر هنرجو اختصاص میدهند و این زمان به آموزش فوری و فشرده تکنیکهای جدید اختصاص می یابد و زمانی برای تمرین و یادگیری و رفع ایراد صرف نمی شود. در یک چارچوب مشخص و منظم است، اما برای یادگیری یک ساز مناسب نیست. هنرجو و هنرآموز هردو بایستی برای یادگیری هرچه بهتر، وقت صرف کنند. شاید این مدل کلاس برای شما که آموزش بهتر و با کیفیت و کمیت بهتری را در نظر دارید، مناسب نباشد.

جستجوی معلم، دوره آموزشی و یافتن کلاس خصوصی و استاد مجرب

فرض کنید در میان اساتید هنر و موسیقی هستید و سوالی در مورد روش های مختلف تدریس موسیقی مطرح میکنید. قطعاً پاسخ های متفاوتی خواهید یافت. بهترین مورد، پاسخی است که با ویژگی های شخصیتی، رفتاری و روحی شما و همچنین زمان و هزینه شما بهترین تطابق را داشته باشد.

شما میتوانید روش های هر یک از اساتید را با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین روش و کارکرد مختص خودتان را برگزینید. قطعاً، نتیچه بهتری خواهید داشت.

چه محیطی به ما این امکان مقایسه را میدهد؟

کلاسیران، بزرگترین پایگاه تشکیل کلاس خصوصی و آموزش کشور

کلاسیران بزرگترین سایت کلاس خصوصی، تدریس خصوصی، آموزش خصوصی، کلاس، معلم، استاد، معلم خصوصی، دوره آموزشی، جستجوی معلم، یافتن استاد، استخدام معلم، استخدام استاد، آموزش در منزل، آموزش آنلاین
کلاسیران بزرگترین سایت کلاس خصوصی، تدریس خصوصی، آموزش خصوصی، کلاس، معلم، استاد، معلم خصوصی، دوره آموزشی، جستجوی معلم، یافتن استاد، استخدام معلم، استخدام استاد، آموزش در منزل، آموزش آنلاین

راستی یک سوال!

از کجا بدانیم که مدرس، خبره و با کیفیت است؟

پاسخ ساده است.

  • اول اینکه در جلسه نخست، همه چیز دستگیرتان خواهید شد و سطح کیفی و مهارت استاد را محک خواهید زد.
  • دوم اینکه، هر مدرسی در کلاسیران، پروفایل و صفحه بازخورد فراگیران دارد که نظرات و بازخورد دانشجویان در کلاس های پیشین تشکیل شده را نمایش میدهد. شما پس از تشکیل کلاس خود، قادر به ارائه نظر و بازخورد بر روی پروفایل استاد هستید. قاعدتاً استاد هرگز تمایل نخواهد داشت که پروفایل خود را خدشه دار کند چرا که در جذب و تشکیل کلاس های بعدی ایشان، بسیار موثر است. پس اعتبار خود را خدشه دار نخواهد کرد. صفحه پروفایل، مانند حُجره و بیلبورد تبلیغاتی مدرس میباشد.

همین حالا در کلاسیران ثبت نام کنید، با توجه به مهارتهای خود، کلاس موردنظر خود را تشکیل دهید و در انتظار فراگیران باشید تا پیشنهادات خود را به شما اعلام کنند.

کانال تلگرامی کلاسیران 👇👇 :

تلگرام کلاسیران

https://t.me/classIran

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *