اسفند ۵, ۱۳۹۵ کلاسیران بزرگترین سایت کلاس خصوصی، تدریس خصوصی، آموزش خصوصی، کلاس، معلم، استاد، معلم خصوصی، دوره آموزشی، جستجوی معلم، یافتن استاد، استخدام معلم، استخدام استاد، آموزش در منزل، آموزش آنلاین

کسب درآمد با هر آنچه بلدیم! (کسب درآمد با تدریس خصوصی)

کسب درآمد با تدریس خصوصی

بسیاری از ما، مهارتهای منحصر به فردی داریم که کارکردهای برجسته و ویژه ای خواهند داشت. حتی یک مهارت لزوماً نبایستی با خلاقیت همراه باشد. شما میتوانید یک فعالیت و یا زمینه تخصصی حتی عمومی را با بهترین کیفیت و کمیت ارائه دهید و در واقع مهارت خود را نشان دهید. کسب درآمد با تدریس خصوصی، به معنای بهره بردن از تدریس مهارتهایی هست که بر آنها تسلط داریم.

برای مثال شما از مهارت نقاشی خوبی بهره مند هستید. اما از این مهارت تا کنون درآمدی کسب نکرده اید. کافیست سطح مهارت و کیفیت آنرا ارزیابی کرده و تصمیم بگیرید که از این ویژگی در راستای کسب درآمد استفاده کنید. برای مثال اگر نقاشی را اصولی و از پایه یاد گرفته اید، میتوانید مدرس نقاشی خوبی برای کودکان شوید تا آنها را از پایه، به خوبی آموزش دهید. یا اگر نقاش آبرنگ حرفه ای هستید، قطعا طراحی حرفه ای را از پیش گذرانده اید و مهارت پیدا کرده اید. پس چرا طراحی را تدریس نکنید؟!

خلاقیت و کارآفرینی ، شناخت بهتر قابلیتها و جهت دهی به آنهاست.

بسیاری از دانشجویان در دروس تخصصی و بعضا عمومی دانشگاهی و دبیرستانی، مهارت قابل توجهی دارند و از طرقی نیازمند کسب درآمد برای گذران زندگی دانشجویی هستند. پس همین الان شروع کنید.

ارتقای مهارتهای تدریس و آموزش خصوصی

ابتدا بر مهارتهای خود به خوبی متمرکز شوید.

با شناخت بهتر مهارتها، میتوانید بهتر درک کنید که آیا دانش شما نیاز به ارتقا و بهبود کیفی دارد یا خیر. پس از اینکه دانش و مهارت خود را تکمیل کرده و مورد بازبینی قرار دادید، از تکنیکهای پایه ای تدریس بهره مند شوید. برای مثال یکی از تکنیکهای تدریس در زبان انگلیسی ، دوره ی TTC نام دارد که در مدیریت و تدریس هر چه بهتر کلاس بسیار مفید است.

پس از اینکه اصول پایه تدریس و توجه به فراگیر را آموختید، حال نوبت بازاریابی کلاس است.

کافیست به کلاسیران، بزرگترین پایگاه تشکیل کلاس، آموزش و تدریس خصوصی و معرفی فراگیر و استاد سری بزنید. کلاسیران محیطی برای معرفی مدرسین و اساتید مجرب با فراگیران و افرادی است که به دنبال شرکت در کلاس و یادگیری هستند.

همین حالا در کلاسیران ثبت نام کنید، با توجه به مهارتهای خود، کلاس موردنظر خود را تشکیل دهید و در انتظار فراگیران باشید تا پیشنهادات خود را به شما اعلام کنند.

کانال تلگرامی کلاسیران 👇👇 :

تلگرام کلاسیران

https://t.me/joinchat/AAAAAEJUsd4f2WhXbyzRLg

https://t.me/classIran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *