اسفند ۴, ۱۳۹۵ کلاسیران بزرگترین سایت کلاس خصوصی، تدریس خصوصی، آموزش خصوصی، کلاس، معلم، استاد، معلم خصوصی، دوره آموزشی، جستجوی معلم، یافتن استاد، استخدام معلم، استخدام استاد، آموزش در منزل، آموزش آنلاین

کلاسیران، بزرگترین پایگاه تشکیل کلاس، آموزش و تدریس خصوصی کشور

تدریس و آموزش خصوصی کلاسیران

دغدعه ی بسیاری از دانشجویان، دانش آموزان، هنرجویان و بطور کلی فراگیران، یافتن بهترین استاد در موضوع آموزشی موردنظر و همچنین تناسب حق الزحمه استاد با توانایی مالی فراگیر می باشد. معمولاً زمانیکه استادی را پیدا می کنید، اطلاعات مشخص و دقیقی در مورد توانایی ها و جزئیات تدریس استاد در دست ندارید. تدریس و آموزش خصوصی کلاسیران به عنوان بزرگترین پایگاه تشکیل کلاس و معرفی دانشجو و استاد به یکدیگر، این امکان را برای مدرس و فراگیر فراهم ساخته است که بسادگی یکدیگر را بر اساس پارامترها و نیازهای خود پیدا کنند.

کلاسیران به زبان ساده چه میکند؟

شما هر کلاسی رو که خواستید تدریس کنید، اعلام آمادگی تشکیل کلاس میکنید و در داشبورد خودتون در سایت، یک کلاس با مشخصات موردنظرتون تحت عنوان مدرس ثبت میکنید.

فراگیران علاقه مند، به کلاس شما  پیشنهاد میدهند و در صورت پذیرش شما، در کلاستون شرکت میکنند. به هم شماره تماس میدهید، لینک میشوید و کلاستون رو تشکیل میدهید.

سپس فراگیران میتونن بیان در پروفایل شما در سایت، به شما نظر و امتیاز بدن و پروفایل شما رو مجرب و معتبر تر کنند.

همچنین شما هم میتوانید بر روی کلاسهایی که فراگیران اعلام نیاز کرده اند ، بعنوان مدرس پیشنهاد دهید و این بار فراگیر، شما را از بین مدرسین پیشنهاد دهنده انتخاب خواهد کرد. در این حالت پروفایل شما و اعتبارش اثر بسزایی داره.

تدریس خصوصی استاد و شاگرد

پرداخت هزینه کلاس بین خودتون و فراگیر هست. سایت در این بین نقشی نداره. سرفصل تدریس هم هرچی خودتون حواستید و با هم توافق کردید. کلاسیران رابط بین مدرس و فراگیر هست که هم رو پیدا کنند و از این درگاه برای شناسایی مدرسین برتر و با کیفیت استفاده کنند.

  1. پس اگر فراگیر هستید و نیاز به کلاسی دارید، درخواست تشکیل کلاس خود را (داشبورد/ثبت کلاس) بدهید تا مدرسین مرتبط با موضوع شما، پیشنهادات خود را ارائه کنند. همچنین میتوانید بر روی کلاسهایی که مدرسین قبلاً ثبت کردند (درواقع اعلام آمادگی تدریس کردند)، پیشنهاد بدهید تا شما را به عنوان فراگیر بپذیرند.
  2. اگر مدرس هستید، میتوانید کلاسی تحت عنوان استاد ثبت کنید (داشبورد/ثبت کلاس) و فراگیران برای شرکت در کلاس به شما پیام دهند. همچنین میتوانید بر روی کلاسهایی که فراگیران قبلا ثبت کرده اند (درواقع اعلام آمادگی برای یادگیری کرده اند)، پیشنهاد بدهید تا به عنوان مدرس با ایشان تدریس کنید.

پس همین الان در کلاسیران بصورت رایگان ثبت نام کنید و درخواست کلاس خود را مطرح نمایید.

راستی! بهتر است قبل از تشکیل کلاس خود، مهارتها و رزومه ی خود را تکمیل کنید. کاربران نگاه ویژه ای به رزومه و صفحه پروفایل شما خواهند داشت.

کلاسیران بزرگترین سایت کلاس خصوصی، تدریس خصوصی، آموزش خصوصی، کلاس، معلم، استاد، معلم خصوصی، دوره آموزشی، جستجوی معلم، یافتن استاد، استخدام معلم، استخدام استاد، آموزش در منزل، آموزش آنلاین
کلاسیران

کانال تلگرامی کلاسیران 👇👇 :

تلگرام کلاسیران

https://t.me/joinchat/AAAAAEJUsd4f2WhXbyzRLg

https://t.me/classIran

با کلاسیران همراه باشید . . .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *